Архів новин* 12 квітня 2010 Конкурс казкарів та оповідачів пригод «Небилиця – 2010»
* https://kazky.org.ua/media/konkurs.doc
* Повідомляємо вам про проведення Дрогобицькою громадською організацією Спілки Української Молоді за участі пригодницького журналу для дітей «Крилаті» та нашого сайту конкурсу казкарів та оповідачів пригод «Небилиця – 2010». Деталі конкурсу читайте тут: https://kazky.org.ua/media/konkurs.doc та http://www.krylati.org/krylati/ Твори переможці будуть опубліковані у журналі «Крилаті» та розміщенні на сайтах «Крилаті», «Українська казка»
* 15 Вересня 2009 Поповнення в барвистій в'язанці :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Сьогодні ми раді вітати в барвистій в'язанці Євгена Романенка з новими ілюстрованими казками. Дякуємо авторові за казки й запрошуємо всіх до читання :)
* 14 Червня 2009 Нові казки від Галини Мирослави :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/bohdanija
* Раді вітати на нашій сторінці нові казки від Галини Мирослави. Щиро їй дякуємо за участь в розвитку проекту й запрошуємо всіх до ознайомлення :)
* 1 Червня 2009 Нові казки в скриньці від «Пізнайка» :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/piznajko
* Сьогодні в скриньці від «Пізнайка» з'явилося 8 нових ілюстрованих казок. Запрошуємо всіх до читання :)
* 9 Квітня 2009 Збірка від Галини Мирослави "Богданія" :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/bohdanija
* Нещодавно ми повідомляли про поповнення барвистої в'язанки творами від Галини Мирослави. Сьогодні ж радо вам сповіщаємо, що маємо нові твори від неї і все те разом можете читати в окремій збірці "Богданія". Бажаємо приємно провести час за чудовими казками :)
* 29 Березня 2009 Іван Франко: «Коли ще звірі говорили»
* https://kazky.org.ua/zbirky/franko-zviri
* Сьогодні на нашій сторінці ви можете читати загальновідому й улюблену всіма з дитячих літ збірку казок про тварин в обробці Івана Франка «Коли ще звірі говорили». Ласкаво просимо всіх до книгарні :)
* 26 Березня 2009 Поповнення в скриньці від «Пізнайка» :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/piznajko
* Сьогодні раді вам повідомити, що скринька від «Пізнайка» поповнилася п'ятьма новими казками. Запрошуємо всіх до читання :)
* 15 Березня 2009 Нове в барвистій в'язанці :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Радо повідомляємо, що в барвистій в'язанці знову маємо нові цікаві твори - від Галини Мирослави. Запрошуємо всіх до читання :)
* 3 Березня 2009 Поповнення барвистої в'язанки :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Запрошуємо всіх познайомитися з барвистим світом Чибиряйчиків та дякуємо Ірині Моховій за цікаву подорож :)
* 22 Лютого 2009 Нові казки в скриньці від «Пізнайка» :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/piznajko
* Сьогодні маємо шість нових чудових ілюстрованих казок в скриньці від «Пізнайка». Запрошуємо всіх з ними ознайомитися :)
* 16 Лютого 2009 Поповнення скриньки від «Ангелятка» :o)
* https://kazky.org.ua/zbirky/anheljatko
* Маємо поповнення в скринці від «Ангелятка»: 3 нові красиві ілюстровані казки. Запрошуємо всіх до читання :)
* 1 Лютого 2009 Збірка пестливого віршування «Колисочка яворова»
* https://kazky.org.ua/zbirky/kolysanka
* Сьогодні ми відходимо від основної теми нашого проекту і пропонуємо вам збірку народної поезії, котра ввібрала в себе всю любов і турботу батьків до своїх малят. Знаємо, що вона стане в нагоді всім, хто нещодавно стали, або готуються стати батьками і впевнені, що вона допоможе відчути їх дітям радість і любов цього світу до них :)
* 28 Січня 2009 Нова ілюстрована скринька від «Пізнайка» :o)
* https://kazky.org.ua/zbirky/piznajko
* Раді повідомити, що сьогодні до нас приєднується редакція журналів „Пізнайко від 2 до 6” та „Пізнайко від 6”. Тож пропонуємо вам їхню чудову збірку й щиро віримо, що ви отримаєте від неї справжню насолоду :)
* 11 Грудня 2008 Нова збірка "У дивокраїні" від Юлі Смаль :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/dyvokrajina
* Раді вам запропонувати нову чудову збірку від Юлі Смаль - "У дивокраїні". Віримо, що вам вона сподобається не менше ніж нам, тож бажаємо всім провести чудові хвилини за її читанням :)
* 7 Грудня 2008 Поповнення барвистої в'язанки :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Вітаємо поповнення в барвистій в'язанці і дякуємо одразу двом авторам - Христині Дорожовець за чудові віршики й Галині Левицькій за вдумливі казки. Приємного всім читання :)
* 12 Жовтня 2008 Казки від Ірини Мацко :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Досить швидко маємо нове поповнення барвистої в'язанки - казки від Ірини Мацко. Дякуємо Ірині й приємного читання :)
* 10 Жовтня 2008 Поповнення барвистої в'язанки :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Раді представити вам поповнення в барвистій в'язанці - віршики від Надії Репети. Щиро вдячні Надії й запрошуємо всіх до ознайомлення :)
* 4 Жовтня 2008 Іван Франко: «Лис Микита»
* https://kazky.org.ua/zbirky/franko-lys-mykyta
* Сьогодні ми раді вам запропонувати видатний твір нашого знаменитого письменника Івана Франка «Лис Микита». Думаємо, що будь-які коментарі будуть зайвими, тож просто запрошуємо всіх до читання :)
* 12 Серпня 2008 Кілька віршиків від Ольги Пенюк :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* В барвистій в'язанці з'явилося кілька віршиків від Ольги Пенюк. Щиро їй за то дякуємо й бажаємо всім приємного читання :)
* 9 Серпня 2008 Поповнення від «Маленької Феї та семи гномів» :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/feja
* Скринька від „Маленької Феї та семи гномів” поповнилася новою казкою. Запрошуємо всіх до читання :)
* 2 Серпня 2008 З нагоди ювілею: Смерекова скринька - Закарпатські казки
* https://kazky.org.ua/zbirky/smerekova
* Нашій сторінці виповнилося 2 роки :) На честь такої події пропонуємо вам нову Смерекову скриньку. Це збірка самобутніх і дуже цікавих казок з Закарпаття в записах Володимира Гнатюка. Дуже дякуємо Володимирові Панченкові, котрий підготував для вас цю збірку. А всім вам бажаємо приємного читання нових казок і хай через них світ довкола вас засяє чарівними й неповторно красивими барвами :)
* 25 Липня 2008 Поповнення барвистої в'язанки :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Сьогодні наша барвиста в'язанка поповнилася новими матеріалами від Людмили Шамрай. Щиро вдячні Людмилі за чудові поповнення і бажаємо всім приємного читання :)
* 23 Липня 2008 3 нових казки від «Ангелятка» :o)
* https://kazky.org.ua/zbirky/anheljatko
* В скринці від «Ангелятка» поповнення: 3 нові чудові ілюстровані казки. Приємного всім читання. А ще бажаємо всім хорошого літнього відпочинку :)
* 8 Червня 2008 Поповнення барвистої в'язанки :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Раді вітати в барвистій в'язанці казку Ольги Пенюк. Дякуємо їй за чудову казку й віримо, що ви отримаєте насолоду від знайомства з нею :)
* 3 Червня 2008 Нова ілюстрована скринька від «Маленької Феї та семи гномів» :o)
* https://kazky.org.ua/zbirky/feja
* Пропонуємо вам до читання нову ілюстровану збірку казок від редакції журналів „Маленька Фея та сім гномів” та „Мамине сонечко”. Бажаємо всім приємних хвилин читання та щиро дякуємо всім причетним до створення цієї збірки :)
* 9 Березня 2008 Поповнення від «Ангелятка» :o)
* https://kazky.org.ua/zbirky/anheljatko
* В скриньці від «Ангелятка» поповнення: запрошуємо насолодитися п'ятьма новими ілюстрованими казками. Приємного перегляду :)
* 17 Лютого 2008 Нова ілюстрована казкова скринька від «Ангелятка» :o)
* https://kazky.org.ua/zbirky/anheljatko
* Дуже раді представити вам нашу нову збірку запропоновану редакцією журналів „Ангелятко” та „Ангеляткова наука”. Щиро віримо, що ви отримаєте насолоду знайомлячись з цими красивими ілюстрованими матеріалами. А ще хочемо висловити велику подяку редакції журналів і всім причетним за участь в розвитку нашої сторінки. Віримо, що ви до нас в цьому приєднаєтесь :)
* 13 Лютого 2008 В барвистій в'язанці поповнення :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Вітаємо поповнення в збірці авторських казок. Дякуємо Дарії Тимоніній за надану казку і ще за чудову ілюстрацію до неї. Бажаємо всім приємного знайомства з творчістю Дарії :)
* 2 Жовтня 2007 Вітаємо на нашій сторінці збірку Антоніни Гармаш (Литвин)
* https://kazky.org.ua/zbirky/lytvyn
* Вітаємо поповнення в розділі авторських казок. Щиро вдячні Антоніні Литвин за надану збірку. І бажаємо всім відвідувачам приємного читання :)
* 2 Серпня 2007 З нагоди ювілею: Вільхова скринька - Казки про тварин
* https://kazky.org.ua/zbirky/viljchova
* Сьогодні у нас перший ювілей :) Цього дня, рівно рік тому, ми виклали для відвідувачів першу збірку. Відтоді наша сторінка помітно виросла. Але ми не збираємось зупинятися на досягнутому, дуже багато цікавого матеріалу ще чекає своєї черги. І сьогодні ми викладаємо для вас нову Вільхову скриньку, в якій багато дуже цікавих казок про тварин. Тож бажаємо вам цікавого читання нових казок і хай вони вам допомагають бачити і розуміти життя по-новому, приносять у вашу світлицю радість і свято для вас і ваших дітей, а навколишній світ нехай стає чарівним і казковим :)
* 26 Червня 2007 Алфавітний реєстр казок
* https://kazky.org.ua/zbirky/rejestr/narodni
* Сьогодні ми додали реєстр всіх народних казок розміщених в різних збірках на нашій сторінці. Тепер можна легко знайти потрібну казку за її назвою.
* 23 Червня 2007 Казки Яворової скриньки в форматі PDF
* https://kazky.org.ua/zbirky/javorova
* Для бажаючих ми підготували казки Яворової скриньки в форматі PDF. Тепер вам зручніше буде друкувати казки цієї збірки.
* 21 Червня 2007 Запрошуємо зазирнути до нової Яворової скриньки казок :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/javorova
* Сьогодні, в найдовший день року, наша сторінка поповнилась Яворовою скринькою казок. Запрошуємо вас зазирнути до неї і побачити, що там є :)
* 19 Червня 2007 У нас відкрився розділ авторських казок :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/barvysta
* Сьогодні на нашій сторінці відкрився розділ авторських казок. Він ще зовсім маленький, але віримо, що незабаром стане великим і цікавим розділом. Дякуємо Марії Морозенко за надані твори і бажаємо всім приємного знайомства з її творчістю. Також запрошуємо інших авторів знайомити наших відвідувачів зі своєю творчістю збагачуючи наш розділ авторських казок.
* 2 Лютого 2007 Додано архів з HTML-версією казок Вербової скриньки
* https://kazky.org.ua/zbirky/verbova
* Вслід за Липовою викладаємо для вас архів з HTML-версією казок Вербової скриньки.
* 2 Лютого 2007 Додано архів з HTML-версією казок Липової скриньки
* https://kazky.org.ua/zbirky/lypova
* Радо повідомляємо, що віднині ви маєте можливість завантажувати архів з казками Липової скриньки в форматі HTML, котрий зручно буде читати з екрана комп'ютера без встановленого з'єднання з мережею інтернет.
* 15 Січня 2007 Читайте казки Вербової скриньки в форматі PDF
* https://kazky.org.ua/zbirky/verbova
* Щиро вітаємо всіх з Різдвом, Новим Роком і всіма святами. Бажаємо в новому році щастя, здоров'я, любові, добра, злагоди, достатку, радості, всього-всього найкращого і щоби новий рік приніс вам сповнення всіх ваших хороших бажань і задумів. А від себе додаємо казки Вербової скриньки в форматі PDF, щоб Вам було зручніше їх друкувати і ділитися ними з друзями :)
* 26 Грудня 2006 Наша сторінка збагатилась новою Вербовою скринькою казок :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/verbova
* В останніх числах року поповнюємо нашу сторінку Вербовою скринькою казок. Віримо, що вона стане чудовим подарунком до новорічних свят для всіх любителів казок :)
* 5 Грудня 2006 Віднині читайте казки з Липової скриньки в форматі PDF
* https://kazky.org.ua/zbirky/lypova
* Віднині представляємо вашій увазі казки з Липової скриньки для читання в форматі PDF, котру маєте змогу роздруковувати й читати без під'єднання до мережі інтернет.
* 25 Листопада 2006 Наша сторінка поповнилась Липовою скринькою казок :)
* https://kazky.org.ua/zbirky/lypova
* Раді вам повідомити, що наша сторінка поповнилась новими казками -- загляньте до нашої новенької Липової скриньки. Віримо, що її вміст змусить вас забути про всі інші справи :)
* 30 Серпня 2006 Викладено збірку Українських народних казок в форматі PDF
* https://kazky.org.ua/zbirky/ukrajinsjki-narodni-kazky
* Відтепер на сторінці змісту збірки, ви маєте можливість завантажувати окрім архіву з HTML-версією, також версію в форматі PDF. Ця версія є добре пристосованою для друку, а теж для читання без під'єднання до мережі інтернет.
* 22 Серпня 2006 Додано розсилку новин електронною поштою
* https://kazky.org.ua/novyny
* Відтепер ви маєте можливість слідкувати за новинами нашого проекту отримуючи повідомлення на адресу своєї електронної пошти. Підписатися на розсилку ви можете на сторінці новин.
* 2 Серпня 2006 Відкриття інтернет-сторінки "Українська казка"
* https://kazky.org.ua
* Сьогодні маємо значну подію для нашого проекту: після тривалої праці, виходить в світ сторінка присвячена Українській Казці. Радо вітаємо всіх відвідувачів і бажаємо приємно провести з нами час, і відкрити для себе багато-багато цікавого і корисного :)Дитина